1. medzinárodná konferencia celostného zdravia

1. Medzinárodná konferencia celostného zdravia

Nitra 11. november 2023 - Dom kultúry Zobor

2. ročník

Energia je život a život je energia

Days
Hours
Minutes
Seconds

Program:

7.30 – 8.30 registrácia

8.45 – 9.00 Ján Hubinský (SVK) úvod

Téma: Ľudské zdravie a život človeka už dávno nie je len o zdravej výžive a cvičení. Nastal čas spoznať veci medzi nebom zemou.

9.00 – 10.00 Norbert Synčák (SVK)
Téma: Pyramidálny vzor v toku energie 12 meridiánov /Čínska medicína uchováva prastaré znalosti o toku životnej energie v našom energo-informačnom systéme. Vnútorná cirkulácia energie pozdĺž 12 riadnych meridiánov je riadenia geometrickým a numerickým vzorom, ktorý vieme popísať pomocou pyramidálnej štruktúry. Ako ten vzor funguje a ako sa dá využiť pre diagnostiku a terapiu v rámci čínskej medicíny o tom sa dozvieme na prednáške/.

10.00 – 10.15 pauza

10.15 – 11.45 Dr. Semir Osmanagič (BiH)
Téma: Najväčšia a najstaršia pyramída sveta. Kde je, na čo slúži a čo onej vieme v prepojení s históriou, dneškom a zdravím človeka?

11.45 – 12.00 pauza

12.00 – 13.15 Dr. Semir Osmanagič (BiH)

Téma 2: Ako je možné podporiť spúšťanie samoliečiacich procesov za pomoci liečivej energie zeme a za pomoci energeticky živej vody?

13.15 – 14.15 obed

14.15 – 15.30 Jiří Matějka, WM Magazín (CZ)

Téma: Čo sú to záporné ióny, ako vplývajú na človeka a niečo o česko-slovenských pyramídach a silných liečivých energetických miestach

15.30 – 15.45 pauza

15.45 – 17.00 Emeritný profesor Cornellovej univerzity Dr. T. Colin Campbell (USA – zoom prezentácia)
Téma: Je dnes stále možné zmenou stravovacích návykov zachrániť zdravie ľudstva? Ak áno, tak ako?

17.00-17.30 Ján Hubinský (SVK) záver – Téma: Svet potrebuje uvedomenie každého z nás – aj teba, ako silnú a zdravú bunku vesmíru, ktorý nevyhnutne potrebuje opäť dosiahnuť rovnováhu.

17:30 Oficálne ukončenie konferencie, fotenie, autogramiáda

 

Dôležité informácie:
1)Zmena programu vyhradená
2)Prednášky našich zahraničných hostí budú tlmočené
3)Počas celodenného programu bude zabezpečený pitný režim
Vstupenku bude možné zakúpiť si aj s obedom. Obed bude 100% rastlinný, pripravený šéfkuchárom reštaurácie PÁNI BAKLAŽÁNI Nitra.

Prednášajúci:

1. medzinárodná konferencia celostného zdravia

Dr. Sam Osmanagič PhD. /BiH/

Dr. Sam Osmanagich je vedec, výskumník megalitických a pyramídových lokalít, medzinárodne uznávaný autor, verejný hovorca a podnikateľ. Pri meste Visoko v centrálnej Bosne a Hercegovine objavil bosnianske údolie pyramíd, ktoré pozostá-va z najmenej šiestich kolosálnych pyramídových štruktúr a obrovskej siete pre-historických podzemných tunelov. Od roku 2005 do súčasnosti je hlavným riešite-ľom projektu. Založil nadáciu mimovládnej organizácie „Archeologický park: Bos-nianska pyramída Slnka“ a slúži jej ako riaditeľ. Je držiteľom titulu Ph.D. na mayských pyramídach. Profesor antropológie a riadi-teľ Centra pre antropológiu na Americkej univerzite v Bosne a Hercegovine (2010-2011), vážený člen Bosnianskej akadémie vied a umení BANUK (2023), zahraničný člen Ruskej akadémie prírodných vied, Moskva, Rusko (2007 ) a Chorvátska akadé-mia vied a umenia v Diaspore, Bazilej, Švajčiarsko (2015). Autor 18 kníh o pyramídach po celom svete a starovekých civilizáciách, prelože-ných do 17 jazykov. Držiteľ osvedčenia o uznaní Kongresu Spojených štátov (2013). Prvý držiteľ ceny Amelia B. Edwards za "mimoriadny výskum a pokrok v poznaní pyramíd na celom svete". Člen Alexandrijskej archeologickej spoločnosti (2006) založená v roku 1897. Ocenenie "Diamond in the Pyramid Science", Bengalu-ru, India (2016) „za to, že vykonali výnimočnú vynikajúcu základnú prácu pri vytváraní základného povedomia o energetickej sile pyramídy“. Jeho práca a vedecké terénne experimenty na bosnianskych pyramídach vyústili do novej definície pyramíd: nie sú to hrobky pre kráľov, ale energetické zosilňova-če používané živými komunitami na kozmickú komunikáciu, samoliečbu, zlepšenie molekulárnej štruktúry vody a potravy, liečenie aurickým poľom , vyrovnávanie čakier, rozvoj duchovných zmyslov a zdokonaľovanie sociálnej organizácie. Zakladateľ a majiteľ najkrajšieho parku „Ravne 2“ vo Visoku v Bosne a Hercegovi-ne, ktorý sa stal balkánskou kultúrnou a športovou oázou (www.parkravne2.com). Dvakrát získal ocenenie „Osobnosť roka v Bosne a Hercegovine“ od najväčších no-vín: 2007 a 2021. Stal sa prvým čestným občanom mesta Visoko. Nemá žiadnu poli-tickú príslušnosť. Jeho dar reči a schopnosť prepojiť históriu uvedomenie a zdravie, sú výnimočné, ako je aj samotné stretnutie s ním. Oficiálna webová stránka: www.samosmanagich.com

1. medzinárodná konferencia celostného zdravia

Emeritný profesor Cornellovej univerzity T. Colin Campbell PhD. /USA/

T. Colin Campbell, PhD sa venuje vede o ľudskom zdraví už viac ako 60 rokov. Jeho hlavným zameraním je súvislosť medzi stravou a chorobami, najmä rakovinou. Jeho najrozsiahlejšiu dietologickú štúdiu v histórii ľudstva, pod názvom „Čínska štúdia“, denník The New York Times uznal ako „Veľkú cenu epidemiológie“. Vďaka jeho práci boli a stále sú zachraňované ľudské životy. Je osobným priateľom, učiteľom a odborným mentorom Jána Hubinského. V jeho online prezentácii čaká na vás silný profesionálny zážitok v podaní lekára-človeka.

1. medzinárodná konferencia celostného zdravia

Ing. Norbert Synčák /SVK/

Ing. Norbert Synčák je už veľa rokov vyhľadávaným školiteľom a odborným konzultantom v oblasti vnútorného rozvoja, tradičného feng shui, qi gongu, techník čínskej astrológie BAZI, techník časovania udalostí ZERI, čínskej medicíny a dietetiky, vnútornej alchýmie, posvätnej architektúry a geometrie a interdisciplinárnych oblastí. Prednášal pre desiatky tisíc poslucháčov vrátane vrcholových manažérov veľkých medzinárodných spoločností. Je pravidelným prednášateľom na medzinárodných kongresoch. Je živým príkladom pokojného, úspešného a zároveň zdravého a šťastného človeka dneška.

1. medzinárodná konferencia celostného zdravia

Jiří Matějka /CZ/

Pán Jirí Matejka je cestovateľ a pozorovateľ prírodných úkazov spojených so správaním sa pyramíd a silných energetických miest. Máme také aj u nás na Slovensku a v Čechách a o nich, ako aj o význame záporných iónov na ľudské zdravie nám príde osobne porozprávať. Je aj vydavateľom WM magazínu. Množstvo a hĺbka jeho poznaní a osobných skúseností so svetom, ktorý je do dnes pre mnohým z nás tajomný, budú práve v tento deň sprístupnené nám všetkým. Jeho prínos pre osvetu vo svete vesmírnych a pozemských energií je nesmierny. Prídite to zažiť osobne.

1. medzinárodná konferencia celostného zdravia

Ján Hubinský /SVK/

Venuje sa viac ako 30 rokov práci s ľuďmi. Zúčastnil sa ako medzinárodný prezentér a osobný poradca v oblasti zdravia a životného štýlu vo viac ako 20-tich krajinách sveta, je aktívnym členom Kampane za pravdu v medicíne, je takisto autor inšpiratívnej literatúry o zdraví, tiež zakladateľ projektu kliniky celostného zdravia, zdravej reštaurácie založenej na báze celistvej rastlinnej stravy v Nitre, ako aj spoluzakladateľ občianskeho združenia ZDRAVIE ĽUĎOM.

Priamy prenos z konferencie začne v sobotu 11.11.2023 o 8:00 a skončí o 17:30

Bližšie informácie:

zdravie@janhubinsky.sk / 0917 916 107

Naši partneri: